Aller à la page d'accueil. | Aller au contenu. | Aller à la navigation |

 
Akcje Dokumentu

Odpoczynek to też okazja do spotkań ...

6 sierpnia 2011

Jaworki k/Szczawnicy oraz Zakopane, to szczególne miejsca odpoczynku dla Oblatek Serca Jezusa. W Jaworkach jest Dom prowadzony przez nasze Siostry,
w Zakopanem mieszkają Oblatki świeckie.

Odpoczynek to też okazja do spotkań ...

w drodze na Kasprowy

Okres wakacyjny także dla nas jest okazją, aby odwiedzić kogoś bliskiego, nasycić się pięknem przyrody, odpocząć ... aby uwielbiać Boga w warunkach niecodziennych ... Dom naszych Sióstr znajduje się tuż obok Kościoła pw. św. Jana Chrzciciela. W tym roku prowadzony jest remont świątyni, dlatego msze św. dla parafian sprawowane są w małej kapliczce w Domu. Może ona pomieścić zaledwie kilkanaście osób, dlatego też ludzie gromadzą się dodatkowo w korytarzu i na placu. Przez otwarte okno, za pomocą głośników, dociera do wszystkich Słowo Boże głoszone przez Kapłana.

JAWORKI

jaworki kosciol.jpg

 

eucharystia.jpg

 

dscn2540.jpg  jaworki rada 1.jpg

 

Zobacz więcej zdjęć

ZAKOPANE

W Zakopanem w tym roku było dużo deszczu!!! Jednak udało się wykraść kilka chwil suchych, żeby wejść na Kasprowy Wierch, ale zejście było już w deszczu. Także możliwy był spacer po dolinkach, parasole i peleryny były niezbędne. Pogoda sprzyjała szczególnie spotkaniom "domowym", które były dla nas wielką radością.

 ta.jpg  giewont.jpg

 ts.jpg  be.jpg

aktwe.jpg  awe.jpg

ewa.jpg  ezwb.jpg

 

Zobacz więcej zdjęć

 

<< Powrót do listy